"Teprve když víme, že existuje slepota, činí nás to vidomými"

Hans von Foerster

Aktuality

15. května 2018

Choďte a podpořte naši organizaci!

Každý krok pomáhá - banner

Oborová zdravotní pojišťovna se rozhodla, že podpoří snahu o zdravý životní styl a vyhlásila soutěž. Soutěží mezi sebou 3 organizace a TyfloCentrum Jihlava, o. p. s. je jednou z nich.

Jak nás můžete podpořit a přiblížit nás tak vysněné výhře? Stačí, pokud budete chodit, běhat, jezdit na kole či plavat a své ujité či ujeté kroky počítat a průběžně zaznamenávat na stránkách Oborové zdravotní pojišťovny www. ozp.cz buď za pomoci mobilní aplikace v telefonu nebo za pomoci krokoměru (nebo si krokoměr můžete zdarma vyzvednout u nás v organizaci).

Budeme rádi za každý váš krok, který nám darujete. Chodit nemusíte jen vy, ale zapojit se může vaše rodina, kamarádi, známí a to z různých koutů ČR.

Začít můžete už 19. 5. 2018.

Organizace, která získá nejvyšší počet kroků, získává podporu ze strany OZP na vybrané aktivity ve výši 30.000,- Kč, druhá získává 20.000,- Kč a třetí 10.000,- Kč.

16. 6. 2018 se uskuteční v Jihlavě na cyklostezce za obchodním domem Kaufland vyhlášení výsledků soutěže a dozvíme se výherce soutěže.

Bližší informace najdete na webových stránkách OZP.

Jakékoliv dotazy, připomínky, otázky či prosby o pomoc s přihlášením či zaznamenáváním vašich kroků, můžete směřovat k zástupkyni sl. Bc. Lázničkové či panu Jakubíkovi.

4. dubna 2018

Vzhledem k dopravní situaci v Jihlavě, spojené s uzavírkou Brněnského mostu, Vám poskytneme poradenství ohledně změn v jízdních řádech městské hromadné dopravy. V případě potřeby volejte do TyfloCentra Jihlava, o. p. s., na telefonní číslo: 724 865 566.

15. února 2017

Od 15. 2. 2017 jsme přátelským místem v rámci projektu Přátelská místa. Znamená to, že lidé s jakýmkoli handicapem u nás naleznou odborníky, kteří se o ně budou umět postarat. V rámci tohoto projektu jsme též absolvovali kurz první pomoci. Předávání certifikátu bylo minulý rok poněkud zmařeno vyšší vůlí, a tak jsme si to vychutnaly s kolegyní Anďou Lázničkovou nyní v pondělí, 12. března 2018. Akce to byla velmi milá, patronkou projektu je úžasná česká herečka Taťána Medvecká. Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí sítě přátelských míst, děkujeme celému lektorskému týmu, především Renatě Rucké a Pavlu Wienerovi!